Сімейна стоматологія посмішок «Перлина» ось вже більше 10 років надає стоматологічні послуги жителям міста Суми та працює над створенням здорових і красивих посмішок. За цей час була сформована велика база постійних клієнтів стоматологічної клініки, значну частину якої становлять цілі сім’ї. Адже це дійсно зручно – заощадити час і прийти на прийом відразу всією сім’єю. Крім того, це є свого роду знаком якості послуг клініки, так як говорить про високу довіру до неї з боку пацієнтів. Сьогодні, в широкий комплекс послуг стоматологічної клініки входять: профілактика і лікування карієсу, пломбування зубів, лікування пульпіту, періодонтиту, видалення, протезування та імплантація зубів, професійна чистка, відбілювання зубів, виправлення прикусу і багато іншого. Ми складаємо індивідуальний план лікування і догляду за вашими зубами та яснами, беручи до уваги всі особливості вашого організму.

Особливу увагу ми приділяємо нашим маленьким пацієнтам.

Сучасне діагностичне та лікувальне обладнання, висока кваліфікація і професіоналізм лікарів-стоматологів, індивідуальний підхід, а також широкий спектр послуг дають можливість стоматології «Перлина» приймати пацієнтів різного віку і домагатися високих результатів, не тільки в лікуванні, але і в профілактиці.

Директор клініки

Коваленко Валентина Іванівна

Місія стоматологічної клініки “Перлина”

Поєднуючи професіоналізм наших лікарів і новітні технології в галузі стоматології та діагностики дарувати людям здорові і красиві посмішки.

 

Принципи роботи стоматологічної клініки “Перлина”:

 

Природні результати лікування

Робота стоматологічної клініки «Перлина» спрямована на збереження здоров’я ваших зубів, саме тому ми прагнемо вибрати оптимальний лікувальний впливу для забезпечення не тільки позитивного, але і максимально природного результату.

Профілактика

Ми приділяємо велику увагу профілактичним заходам і намагаємося зберегти природне здоров’я зубів, особливо це стосується наших найменших пацієнтів.

Професіоналізм

В нашій стоматологічній клініці в м. Суми ми зібрали команду фахівців високого рівня, так як в нашій роботі ставимо професіоналізм на перше місце. Саме професійний підхід дозволив нам сьогодні сформувати велику базу постійних клієнтів і отримати високий бал довіри нашій стоматологічній клініці від наших пацієнтів.

 

Top