ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ В СУМАХ

Дитяча стоматологія в стоматологічній клініці «Перлина» в Сумах – це окремий напрямок, який включає повний комплекс послуг для дітей. Її особливістю є особлива дружня атмосфера, за яку нас так люблять найменші пацієнти.

Лікування молочних зубів в дитячій стоматології – це складне завдання, яке спрямоване на збереження здоров’я і запобігання серйозних проблем у майбутньому.

Дуже часто батьки не приділяють належної уваги стану молочних зубів своїх дітей, причиною цього є той факт, що на зміну молочним зубам все одно прийдуть постійні. Але ця думка помилкова. Ігнорування проблем з молочними зубами призводить до виникнення більш серйозних проблем зі здоров’ям малюка в майбутньому: захворювань горла, шлунково-кишкового тракту, хронічним інфекційним і запальним процесам, а згодом і до зміни прикусу.

Крім того, в результаті неграмотного підходу стоматолога до дитини, відсутності практики спілкування з дітьми і незнання основ психології може залишити негативний досвід у дитини і привести до стійкої боязні всіх видів стоматологічного лікування.

Особливості дитячої стоматології в Сумах «Перлина»:

«Дружній» підхід

У дитячу стоматологію «Перлина» дуже часто звертаються маленькі пацієнти, які відчувають страх перед стоматологами. Наші лікарі встановлюють з ними особливий «дружній» зв’язок, який дозволяє прибрати існуючий страх і прищепити навички здорового способу життя.

Сучасні техніки лікування з можливістю застосування лікування без бормашини

У нашій дитячій стоматології ми приділяємо велику увагу лікуванню молочних зубів, використовуючи сучасні технології лікування, перевірені лікарські препарати і спеціальний пломбувальний матеріал, який ідеально підходить для молочних зубів.

Спільне лікування

В нашій стоматологічній клініці застосовується практика одночасного лікування і дітей, і батьків. Як показує досвід, приклад батьків позитивно впливає на сприйняття стоматологічних процедур дитиною.

Навчальні та профілактичні заходи.

На базі нашої клініки проводяться навчальні заняття, на яких в ігровій формі дітям демонструються всі навички догляду за зубами.

 

Top