Відгуки про смоматологію Перлина (Суми)

Залишити відгук

Висловлюю подяку і найкращі побажання Вікторії Вікторівні за її «чарівні ручки.

Світлана Голубченко

Спасибі Анастасії Віталіївні за дбайливе, і абсолютно безболісне лікування зуба. Було абсолютно не боляче під час лікування, і навіть після - зовсім ніяких хворобливих відчуттів, хоча зуб був настільки поганим, що в попередній клініці, наполягали на видаленні та встановлення моста. Тому інші зуби буду пломбувати тільки тут.

Павло Супрун

Дуже вдячна співробітникам клініки за чудове обслуговування і увагу! Окреме Дякую Лілії Сергіївні за те, що з першої хвилини знайшла контакт з моєю дитиною і вилікували всі наші зубки! Коли твоя дитина йде кожен раз із задоволенням на прийом до стоматолога - це говорить багато про що! Успіхів вам і процвітання !!!

Наталія Гордієнко

Дякую Віталію Вікторовичу за терпіння і прекрасну роботу, і, звичайно ж, за нову розкішну посмішку! Приємно була здивована увагою і турботою отриманими в клініці, протягом мого лікування. Буду рекомендувати своїм знайомим і друзям!

Маріанна Харченко

Найкраще в цій клініці - це прекрасні фахівці! Все як на підбір! Пройшла повний комплекс лікування: терапія, ортопедія, хірургія, результатом задоволена більш ніж! Дякую Вікторії Вікторівні, Віталію Вікторовичу та Денису В'ячеславовичу, а також Валентині Іванівні. Моя щаслива посмішка - це Ваших рук справа! Ще й ще раз - СПАСИБІ!

Маргарита

Величезне спасибі Лілії Сергіївні! Перше знайомство синочка з лікуванням пройшло на 5 +. Він із задоволенням ходить в клініку і зовсім не боїться.

Мама Марина

Хочу висловити подяку Валентині Іванівні! У професіоналізмі доктора переконуюся не перший раз! Під час вагітності випала пломба, медикаментозне втручання було небажано, але проблема була вирішена! Я не знаю іншого лікаря-стоматолога настільки грамотного і досвідченого! Не одна пломба НЕ відлетіла. Спасибі вам велике!!!

Людмила Корнієнко

Спасибі прекрасним фахівцям вашої клініки! Над моїми зубками працювали Валентина Іванівна і Олег Володимирович, ви - справжні професіонали своєї справи. Бути у вас на прийомі - одне задоволення! Все було на найвищому рівні.

Лідія Сергіївна

Жахливо боялася видаляти зуб мудрості, але, завдяки чудовому фахівця, Орлову Денису В'ячеславовичу, все пройшло швидко, безболісно і якісно. Хочу сказати величезне спасибі лікаря, асистентам і всьому персоналу за професіоналізм, високу якість роботи, за підхід і турботу!

Вікторія

Уже вдруге приходжу на прийом до Анастасії Віталіївні і розумію, що візит до стоматолога - не так вже й страшно! Приємно приходити на прийом до лікаря, який не тільки хороший фахівець, а й привітний і уважний чоловік. Спасибі вам велике!

Валентина Денисенко

Залишити відгук
    Top