Страхові компанії

Наша клініка співпрацює з 11 страховими компаніями України. Ми вважаємо страхові компанії своїми стратегічними партнерами і приділяємо значну увагу вивченню їхніх потреб і підвищення кваліфікації персоналу клінік в роботі із застрахованими пацієнтами.

Приватне акціонерне товариство «Страхова Компанія «ПРОВІДНА» працює на страховому ринку України з 1995 року. ПРОВІДНА покликана зберігати і піклуватися про добробут кожного жителя України, пропонуючи доступні, необхідні та якісні страхові продукти.

Компанія представлена ​​розгалуженою регіональною структурою по всій Україні, яка включає понад 430 офісів, 25 Центрів врегулювання збитків, 25 Центрів медичного асистансу на всій території Україні, власний Контакт-центр. Агентська мережа компанії нараховує понад 5600 страхових агентів.

ПРОВІДНА пропонує понад 80 страхових продуктів із обов’язкових та добровільних видів страхування для Вас, Вашої сім’ї, представників малого та середнього бізнесу, підприємств різних галузей економіки, корпорацій, холдингів і фінансових груп. Головний пріоритет ПРОВІДНОЇ – якість обслуговування клієнтів. У компанії розроблені і введені стандарти обслуговування клієнтів. З метою удосконалення рівня сервісу з урахуванням потреб клієнтів щомісячно проводиться моніторинг дотримання стандартів співробітниками при продажу страхових послуг і врегулюванні страхових подій.

 

Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна» має 23-річний досвід роботи на ринку. Стабільно займаючи лідируючі позиції за сумами виплат страхових відшкодувань, Компанія входить до групи найбільших страхових організацій України за обсягом премій та величиною власних активів.

28 ліцензій на різні види обов’язкового і добровільного страхування, надає страхові послуги корпоративним і роздрібним клієнтам.

Представлена ​​25 філіями для обслуговування клієнтів по всій території України.

Близько 500 співробітників Компанії працюють для Клієнтів у всіх регіонах України.

26 грудня 2016 року Рейтингове агентство «IBI-Rating» оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу Приватного акціонерного товариства «Акціонерна страхова компанія «ІНГО Україна» за Національною рейтинговою шкалою на рівні« uaАА », що є найвищим рівнем, що свідчить про максимальної надійності Компанії. Прогноз рейтингу «стабільний» свідчить про відсутність передумов для зміни рейтингу.

 

Страхова компанія «УНІКА» заснована 10 лютого 1994 року, з 2006 року входить до складу австрійської групи UNIQА. На сьогоднішній день Страхова компанія «УНІКА» має понад 17 років досвіду успішної роботи та входить в ТОП-5 найбільших

страховиків України. Розгалужена національна мережа УНІКА налічує 26 регіональних дирекцій і більше 140 відділень і точок продажів. Страхова компанія «УНІКА» здійснює продаж понад 90 страхових продуктів і має 30 ліцензій, виданих Державною комісією з врегулювання фінансових послуг України.

Приватне акціонерне товариство «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «АЛЬФА СТРАХУВАННЯ» – динамічна страхова компанія України з універсальним портфелем послуг, який включає і комплексні програми захисту інтересів бізнесу, і широкий спектр страхових продуктів для приватних осіб. Завдяки розгалуженій мережі регіональних підрозділів СК «Альфа Страхування» представлена ​​у всіх регіонах України. Співробітники Компанії мають багаторічний досвід роботи на ринку страхування, а партнери – визнаний авторитет у сфері своєї діяльності. Динамічний новаторський менеджмент, сучасна корпоративна культура та високі професійні якості фахівців забезпечують концентрування знань, досвіду та енергії колективу задля досягнення успіхів у справі розвитку страхового ринку України. Особливу увагу компанія приділяє контролю якості.

Наші акціонери підтримують економічне зростання Компанії не тільки багаторічним досвідом роботи в різних країнах, але і вагомими інвестиціями.

«Альфа Страхування» є членом Ліги страхових організацій України, Європейської Бізнес Асоціації (EBA), Американської Торгової Палати (ACC), Моторного (транспортного) страхового бюро України. Ми звикли мати справу з ризиками і гарантуємо Вам захищеність. Ми відкриті для співпраці, а наші фахівці завжди раді спілкуванню з Вами.

ВАТ «Страхова компанія «Універсальна» входить в першу десятку страхових компаній України.

Компанія була заснована в 1991 році і сьогодні працює у всіх областях України та Автономної Республіки Крим.

Регіональна мережа «Універсальної» налічує понад 300 точок продажу по всій країні.

 

СК Українська страхова група – сучасна та динамічна страхова компанія національного масштабу зі 100% іноземним капіталом.

За основними фінансовими показниками вона входить до першої 10-ки страховиків України. За підсумками 2011 року СК «УСК» – Лідер страхування АВТОКАСКО в корпоративному сегменті.

З лютого 2008 року СК «українська страхова група» стала повноправним членом сім’ї всесвітньо відомої Viena Insurance Group – лідера страхового ринку Центральної та Східної Європи.

СК «Країна» на страховому ринку України з 1994 року.

Має ліцензії на здійснення 20 видів страхування.

Входить до ТОП-30 страхових компаній України за розміром страхових платежів.

СК «Країна» є асоційованим членом Моторного (Транспортного) Страхового Бюро України, учасником Добровільного об’єднання страховиків «Будівельний страховий пул » і членом Національного Клубу Страхової Виплати.

Місією компанії є професійно цілодобово забезпечувати страхуванням впевненість клієнтів, створюючи безперервний ріст вартості бізнесу для акціонерів і почуття причетності для співробітників.

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «АХА Страхування» – один з лідерів на ринку ризикового страхування України, представлена ​​на українському страховому ринку з 2007 року, входить до міжнародної фінансової Групу AXA (Франція). Сьомий рік поспіль AXA – страховий бренд №1 у світі (за результатами міжнародного агентства Interbrand). У 2014 році АХА визнана Кращим зеленим страховим брендом у всьому світі. Сьогодні в Україні компанії довіряє більше півмільйона клієнтів.

Приватне акціонерне товариство «Страхова Група «ТАС» (далі – СГ« ТАС ») входить в десятку лідерів вітчизняного страхування, демонструючи стабільно високі фінансові результати. Удосконалюючи методи ведення бізнесу, СГ «ТАС» постійно працює над поліпшенням якості послуг, що надаються. Надійність СГ «ТАС» гарантована не тільки статутним капіталом, який забезпечений резервним фондом, а й діючим механізмом перестрахування великих ризиків. Компанія працює з провідними перестрахувальниками світу.

СГ «ТАС» є одним із засновників і членом Української федерації страхування, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, Асоціації суднобудівників України, Європейської бізнес асоціації, Української будівельної асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців , Бюро кредитних історій.

СГ «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 28 регіональних дирекцій і філій, 450 центрів продажів, де працюють близько 1300 штатних фахівців і більше 2000 страхових агентів, які діють по всій території України.

СГ «ТАС» – універсальний страховик, який пропонує споживачам понад 80 страхових продуктів з різних видів добровільного та обов’язкового страхування. Продукти сформовані в комплексні страхові програми, відповідно до яких кожен клієнт – юридична або фізична особа – може застрахувати свої ризики як окремо, так і в комплексі.

СГ «ТАС» має ліцензії Держфінпослуг України на здійснення 32 видів страхування, з них 18 – у формі добровільного, і 14 – у формі обов’язкового. На сьогоднішній день СГ «ТАС» є одним з лідерів ринку за страховими виплатами.

Передовий менеджмент, сучасні методи ведення бізнесу, нові технології і професійний колектив гарантують впевненість в майбутньому, захист та спокій нашим клієнтам.

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «КРОНА» ЦЕ:

  • 17-ти річний досвід роботи на страховому ринку України (компанія заснована 9 березня 2000); лідируючі позиції за розміром зібраних страхових платежів по добровільному медичному страхуванню на страховому ринку України *;
  • універсальний страховик, який пропонує понад 30 страхових продуктів з різних видів страхування, як для юридичних, так і для фізичних осіб;
  • СК «КРОНА» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 24 виду страхування, з них 14 – у формі добровільного і 10 – у формі обов’язкового;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта, для поліпшення якості послуг, що надаються;
  • власний цілодобовий call-центр, де працюють кваліфіковані лікарі-координатори;
  • команда професіоналів, передовий менеджмент і сучасні методи ведення бізнесу;
  • обслуговування по всій території України;
  • високий кредитний рейтинг на рівні uaA +;
  • гарантія вашої захисту в майбутньому

НАСК «ОРАНТА» – це надійна і стабільна страхова компанія, яка має активні ділові та партнерські зв’язки, орієнтована на динамічний розвиток і миттєве рішення потреб клієнтів.

НАСК «ОРАНТА» пропонує широкий спектр страхових продуктів. Компанія постійно працює над збільшенням кількості і якості страхових послуг і прагне зробити їх більш вигідними для клієнтів. Це дозволяє їм мінімізувати свої ризики і економити власні кошти, впевнено плануючи майбутнє. Присутність компанії в більшості регіонів України забезпечує клієнтам НАСК «Оранта» доступність страхових послуг і зручність в обслуговуванні.

Компанія «ВУСО» була заснована 24 вересня 2001 року. На сьогодні стрвховая компанія ВУСО-це команда з 400 професіоналів, які працюють для клієнтів в 31 представництвах по всій Украіне.В результаті, понад 80% клієнтів отримують страхові виплати в термін до 7 днів. 91% клієнтів задоволені високим рівнем сервісу в компанії. Інноваційна компанія ВУСО один з лідерів online- продажів на українському страховому ринку.

Місія компанії – Надаємо високий рівень страхового обслуговування, перевершуючи очікування клієнта.

Страхова компанія «Княжа Вієнна Іншуранс Груп» – це надійна страхова компанія загальнонаціонального масштабу, яка постійно розвивається та працює на страховому ринку України з 1997 року, а з 2005 року – входить до складу потужної європейської фінансової структури Vienna Insurance Group.

Страхова компанія «Княжа VIG» є одним із лідерів класичного страхування на українському ринку. Компанія має унікальний досвід професійної діяльності в галузі страхування, що дозволяє пропонувати індивідуальні страхові рішення та забезпечувати якісний сервіс по всій Україні. Це можливо завдяки потужній регіональній мережі та професійній команді, до складу якої входить 25 дирекцій, більше 200 регіональних центрів, 700.

За більш ніж за 22 роки своєї діяльності компанія здобула бездоганну репутацію та завоювала довіру понад мільйона клієнтів, бо щодня максимізує рівень їх задоволеності, гарантує високу фінансову надійність та сумлінно виконує свої зобов’язання. Тільки за 2019 рік СК «Княжа VIG» зібрала понад 875 000 000 грн страхових платежів та виплатила 345 000 000 грн своїм клієнтам.

Гарантом якості та фінансової стабільності СК «Княжа VIG» є Vienna Insurance Group, яка успішно працює на європейському страховому ринку з 1824 року. На сьогодні Vienna Insurance Group активно представлена в 25 країнах і є провідною страховою групою в Австрії, Центральній та Східній Європі, має бездоганну репутацію на страховому ринку. Більше 25 000 співробітників в 50 компаніях Групи щодня забезпечують страховий захист своїх клієнтів.

Приватне акціонерне товариство «Європейський страховий альянс».

Скорочена назва:  ПрАТ «Європейський страховий альянс».

ЄДРПОУ: 19411125

Дата створення: 22 вересня 1994 року.

Статутний капітал: 55 млн. гривень.

Ліцензіїї на здійснення страхової діяльності та Правила

На підставі отриманих ліцензій Компанія здійснює добровільне та обов’язкове страхування, зокрема, страхування майна, особисте страхування та страхування відповідальності.

Членство в об’єднаннях страховиків:

 • Моторне (транспортне) страхове бюро України – з 2002 року. Член ревізійної комісії.
 • Ядерний страховий пул України – з 2003 року. Член Ради Пулу.
 • Учасник Угоди про пряме врегулювання збитків за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників – з 2017 року.

СК «Арсенал Страхування» – це група однодумців, які йдуть до єдиної мети, команда професіоналів страхового бізнесу. Компанія 15 років успішно розвивається і функціонує на страховому ринку України.

Основні принципи розвитку Компанії:

 • Стабільність (Протягом останніх двох років впевнено входить у Топ-5 страхових компаній України)
 • Доступність (Регіональна мережа Компанії налічує більше 50 підрозділів по всій території України)
 • Клієнтоорієнтованість (Врегулювання збитків і процедура виплати організована максимально зручно, просто і ефективно)
 • Професіоналізм (Співробітники мають досвід роботи в іноземних компаніях та вміло поєднують його з кращими практиками на ринку)
 • Зручність (Компанія має акредитації в більш ніж 40 банках та страхових представників у безлічі автосалонів на території України)
 • Надійність (Всі програми страхування Компанії базуються на якісному перестраховому покритті)

Компанія динамічно розвивається, успішно застосовуючи кращий ринковий досвід, та постійно вдосконалює бізнес-процеси.

=

Асистанський центр «ЕЛ.АЙ.СІ. Асистанс »є однією з провідних компаній України з надання послуг інформаційного, медичного і технічного асистансу.

За роки своєї роботи ми навчилися успішно поєднувати гнучку цінову політику і незмінна якість обслуговування клієнтів. Наша компанія почала своя діяльність на страховому ринку України в 1997 році, як одна з перших сервісних служб медичного асистансу.

З 2001 року ми працюємо на ринку страхових послуг України як незалежний асистанс.

За роки діяльності співробітниками компанії врегульовано понад 200 тисяч страхових випадків.

В даний час компанія надає послуги медичного, технічного та інформаційного асистансу на території України.

Технічне оснащення

Цілодобовий координаційний центр компанії оснащений обладнанням і програмним забезпеченням, що відповідає найвищим сучасним стандартам call-центру.

Наша основне завдання – організація медичної та технічної допомоги на території України.

Послуги

«ЕЛ.АЙ.СІ. Асистанс »є офіс-кореспондентом Europ Assistance на території України. Наша компанія – лідер по організації медичної, технічної, сервісної та інформаційної допомоги іноземним клієнтам, які подорожують по території України. Крім того, ми маємо великий досвід в організації репатріації.

“Марс-асистанс”

Надання стоматологічних послуг пацієнтам – клієнтам страхових компаній

Стоматологічна клініка «Перлина» надають послуги за системою добровільного медичного страхування (ДМС). Щоб отримати кваліфіковане стоматологічне лікування, пацієнт повинен укласти договір ДМС зі страховою компанією. При виборі компанії ми радимо врахувати, що обсяг стоматологічних послуг регламентується програмою страхування, прийнятої індивідуально в кожній окремій страховій компанії. Чим ширше програма, тим більший спектр послуг пацієнт зможе отримати.

Прядок надання стоматологічних послуг пацієнтам – клієнтам страхових компаній

  • страхова компанія (Страховик) повинна укласти з клінікою відповідний договір, в якому узгоджується програма страхування.
  • пацієнт отримує у страховика направлення в стоматологічну клініку «Перлина» із зазначенням суми і терміну дії страхового поліса.
  • клініка надає послуги застрахованій особі суворо відповідно до програми і ліміту, встановленими страховою компанією.
  • в процесі лікування клініка направляє Страховику «Акти виконаних робіт» і виставляє рахунки на оплату наданих послуг, відповідно до діючого прейскуранта.

Ми щиро цінуємо нашу багаторічну співпрацю з партнерами і завжди відкриті новим контактам і пропозицій!

Top