Відбілювання зубів в м. Суми

Серед естетичних процедур в стоматологічній клініці «Перлина» в Сумах найпопулярнішою є проведення відбілювання зубів.

Сьогодні кожен хоче мати красиву білосніжну посмішку, адже посмішка є обов’язковим атрибутом при створенні успішного іміджу. Крім того, білі зуби – показник здоров’я. І це дійсно так, неможливо відбілити зуби, які покриті зубним нальотом і каменем. Також створення красивої посмішки вимагає комплексного підходу, який включає в себе і лікувальні, і профілактичні заходи, а все це веде до збереження здоров’я зубів.

Слід зазначити, що якісно відбілити зуби без застосування професійних засобів неможливо, всі пропоновані народні методи, такі як сода і активоване вугілля ведуть до мікротравм зубної емалі.

Переваги професійного відбілювання зубів в стоматологічній клініці «Перлина» в Сумах:

 • Дбайливе відбілювання.

  Сучасні професійні методи відбілювання м’яко впливають на зубну емаль, крім того перед процедурою при наявності показань можуть проводиться заходи по зміцненню зубної емалі.

 • Здорові зуби.

  Найважливішим правилом відбілювання є абсолютно здорові зуби. Тому перед проведенням процедури в стоматологічній клініці «Перлина» обов’язково відбувається комплексна діагностика стану ротової порожнини і при необхідності проводиться лікування.

 • Ефективний підхід.

  Залежно від показань у стоматології «Перлина» використовуються наступні методи відбілювання:

 • Фотовідбілювання зубів за спеціальною технологією Magic Smile в стоматологічній клініці «Перлина».

  Безпечна технологія фотовідбілювання зубів полягає в активації спеціального гелю завдяки впливу холодного світла випромінюваного LED лампою. Даний гель абсолютно безпечний для зубів і не змінює їх хімічний склад, його дія спрямована на витіснення з емалі пігментів, які змінюють її забарвлення.

 • Лазерне відбілювання за допомогою гелю ZOOM.

  Технологія освітлення полягає в активації дії спеціального гелю лазерної лампою. Завдяки цьому кисень ніжно відбілює темні пігменти. Завдяки даній інноваційної технології зуби не руйнуються, а зубна емаль залишається абсолютно цілою. Дана система відбілювання є найбільш безпечною і ефективною.

 • Відбілювання за допомогою спеціальної капи.

  Підходить для домашнього використання. Дану капу разом з відбілюючим гелем, зручно використовувати як перед сном, так і під час сну. Курс домашнього відбілювання триває до 2 тижнів. Даний вид домашнього відбілювання не травмує зуби і не має побічних ефектів.

Top