Протезування зубів в м Суми

Протезування зубів застосовується в разі, коли зуб зберегти вже неможливо.

Високий рівень кваліфікації лікарів-стоматологів клініки «Перлина», індивідуальний підхід до вирішення проблем, а також великий вибір варіантів протезування, гарантують якісні результати.

Стоматологічна клініка «Перлина» використовує незнімне і знімне протезування.

Незнімне протезування застосовується, коли в роті ще збереглася частина зуба або кореня. Даний метод підходить для відновлення як одного зуба, так і декількох.

До незнімних конструкцій, які застосовуються в нашій стоматологічній клініці відносяться:

  • Коронки

    сьогодні найбільш затребуваний вид протезування. Зубні коронки дозволяють приховати тріщини і сильні пошкодження зуба, а також захищають його від подальшого руйнування. В нашій стоматологічній клініці ми пропонуємо великий вибір коронок: металокерамічні, керамічні, а також оксид-цирконієві коронки (безметалева кераміка), які володіють високими біотехнічними характеристиками.

  • Вініри

    відносяться до мікропротезування зубів, тому вважаються делікатної процедурою, так як встановлюються тільки на передню поверхню зубів, інші ж частини зуба не чіпаються. Вініри можуть застосовуватися тільки при незначних пошкодженнях зуба. Але їх перевагою є можливість створення красивої білосніжної усмішки.

  • Вкладки

    це плобми, які виготовляються окремо (не на зубній поверхні). Вкладки дають можливість відновити сильні пошкодження саме поверхні зуба тоді, коли застосування коронок вважається недоцільним.

Знімне протезування використовується тоді, коли в силу віку та особливостей організму людини неможливе застосування інших конструкцій і встановлення імплантату. Знімне протезування буває повним (зуби відсутні), а також частковим (зуби присутні, але є проблеми з жуванням).

Top