Пластика вуздечки язика і губ

Пластика вуздечки язика в стоматологічній клініці «Перлина» в м. Суми являє собою хірургічну процедуру, яка полягає в корекції вуздечки язика (спеціальної складки, що утримує язик). Аномальна будова складки у дитини призводить до постійного травмування язика зубами, складнощів при прийнятті води і їжі, формування неправильного прикусу, відставання розвитку мови. Грудні діти з такою проблемою дуже часто просто недоїдають, що веде до затримки росту і загального розвитку. Тому несвоєчасне проведення хірургічної корекції вуздечки язика може викликати ряд проблем в майбутньому, вирішити які буде складніше.

У стоматологічній клініці «Перлина» проводиться пластика вуздечки язика, як грудним малюкам, так і дорослим. Але найчастіше пацієнтами хірурга-стоматолога є діти.

Вам слід звернутися в дитячу стоматологію «Перлина» в Сумах, якщо у вашої дитини:

  • Обмежена рухливість кінчика язика
  • Прикріплення кінчика язика на дно ротової порожнини
  • Неможливість торкнутися язиком верхнього неба
  • Біль і неприємні відчуття
  • Язик згортається у вигляді жолоба з характерним гучним клацанням

Види пластики в стоматологічній клініці «Перлина»:

  • френотомія (розсічення скальпелем ділянки складки);
  • френектомія (видалення лазером ділянки складки).

Аномальний розвиток вуздечки верхньої або нижньої губи призводить до формування неправильного прикусу і проблем з дикцією. При широкій вуздечці розвивається диастема (щілина) між зубами, у грудних малюків виникають проблеми з смоктанням, а в старшому віці може розвинутися пародонтит.

Хірургічні операції з пластики вуздечки верхньої і нижньої губи прості і практично безболісні, а також дуже схожі, відрізняється час реабілітації (при пластиці верхньої губи – всього кілька днів, а при пластиці нижньої губи – до 2-х тижнів). Крім того, після корекції необхідно виконувати спеціальну міогімнастику і записатися до логопеда.

Top