Пародонтологія

У стоматологічній клініці «Перлина» пацієнти з парадонтологічний проблемами займають 3 місце по частоті звертання. Багато з нас просто не надають значення симптомам захворювання, так як у них абсолютно нічого не болить. Дуже часто парадонтологічні захворювання протікають безболісно, ​​основними ж їх симптомами або причинами терміново звернутися до лікаря є:

  •  кровоточивість ясен, їх припухлість і болі;
  •  оголені підстави і хиткість зубів;
  •  поганий запах з рота;
  •  наявність зубного каменю.

В нашій стоматологічній клініці в Сумах ми лікуємо такі парадонтологічний захворювання:

Гінгівіт

Дане захворювання є запаленням ясен, а також міжзубних сосочків, зубоясневі з’єднання при цьому залишаються цілим. Яскравим симптомом гінгівіту виступає сильне почервоніння, яке переходить іноді навіть в синюшність, а також кровоточивість ясен. Слід зазначити, що гінгівіт можна повністю вилікувати, але без професійного лікування хвороба часто перетікає в пародонтит – дуже небезпечне і повністю невиліковне захворювання. При пародонтиті можна лише відстрочити момент видалення зубів, домігшись тимчасової ремісії.

Лікування такої проблеми, як гінгівіт, в стоматологічній клініці «Перлина» в м.Суми проводиться хірургічним і консервативним методами:

  • Консервативний спосіб лікування грунтується на проведенні комплексних заходів з гігієни ротової порожнини, протизапальне і етіологічне лікування (ліквідація карієсу, корекція пломб та коронок), а також навчанні правилам догляду за зубами.
  •  Хірургічний метод полягає в проведенні видалення і корекції пошкодженої частини ясен, понад комплектних зубів, проведенні пластики вуздечок, а також кишень.

Пародонтит

є наслідком запущеного гінгівіту, коли запалення зачіпає не тільки ясна, але і тканини пародонту (близькозубні  тканини). Сьогодні це найпоширеніша причина втрати зубів, так як захворювання призводить до їх хиткості. Наші стоматологи практикують ефективні методи лікування пародонтиту та справляються з ним на будь-якій стадії.

Пародонтоз

цє хронічне захворювання, яке зачіпає один або кілька зубів. Його особливістю є зміна кісткової тканини і осідання ясна, при яких оголюються зубні корені. Пародонтоз вимагає складного і швидкого комплексного лікування, яке підбирається стоматологом в залежності від стадії і характеру перебігу хвороби.

Гіперчутливість зубів

проявляється в підвищеній реакції зубів на холодне, гаряче, кисле і солодке. Хворобливість від попадання подразника на зуби може тривати до 30 секунд, викликаючи відчутний дискомфорт. Для лікування даної проблеми в стоматологічній клініці «Перлина» застосовуються препарати на основі фтору, які допомагають ефективно відновити структуру зубів

Top