Ортодонтія в м Суми

Лікарі-ортодонти стоматологічної клініки «Перлина» в Сумах займаються лікуванням існуючих порушень прикусу, впроваджуючи сучасні методики корекції і вирівнювання зубів. Сьогодні до ортодонта звертаються не тільки з міркувань здоров’я і збереження жувального апарату, а й з естетичними проблемами, адже виправлення прикусу дозволяє зробити риси обличчя ніжніше, м’якше і привабливіше.

Неправильний прикус тягне за собою проблеми з гігієною порожнини рота, що в свою чергу викликає безліч захворювань (шлунково-кишкового тракту, лор-органів, ротової порожнини, а також головних болів).

У стоматології «Перлина» встановлюються такі види брекет-систем

  • Металеві брекет-систем

    виділяються надійністю та ефективністю. Завдяки хорошій фіксації вони ідеально кріпляться на зубах, зручні у використанні, і не травмують ротову порожнину пацієнта.

  • Естетичні брекет-системи

    вибирають пацієнти, які цінують перш за все естетику, так як вони менш помітні на зубах.

  • Лінгвальні брекет-системи

    абсолютно невидимі, так як кріпляться до внутрішньої сторони зубів, саме тому вони користуються великою популярністю при лікуванні проблем прикусу. Такі брекети не змінюють контур, але можуть впливати на мову.

При носінні брекетів необхідно виконувати всі правила гігієни.

Альтернативою брекетів є лікування каппами. Ортодонти стоматологічної клініки «Перлина» співпрацюють з компанією «Invisalign Technology» (США), яка є творцем даної технології лікування. Після проведення комплексної діагностики лікарі стоматологічної клініки «Перлина» м. Суми відправляють інформацію в компанію, після цього в тісній співпраці з фахівцями «Invisalign Technology» моделюється точна лінія зубного ряду і за допомогою віртуальної комп’ютерної програми будується 3D модель подальшого лікування, яка узгоджується з пацієнтом .

Капи виготовляються за унікальною технологією в «Invisalign Technology», а потім приходять в нашу стоматологічнку клініку у Сумах, де передаються пацієнту разом з правилами користування.

Top