Лікування пульпіту і періодонтиту в Сумах

В результаті несвоєчасного або неправильного лікування карієсу, а також термічної або механічної травми зуба може статися запалення пульпи (нерва) зуба. Пульпіт характеризується гострим пульсуючим болем, який знижує якість життя.

Стоматологічна клініка Перлина в м. Суми використовує 2 види лікування пульпіту:

  • консервативний метод, який дає можливість зберегти життєздатність пульпи і застосовується для лікування запальних захворювань пульпи;
  • хірургічний метод, який вимагає застосування анестезії і полягає в розкритті та обстеженні зубного каналу, з подальшим видаленням пульпи і пломбуванням.

В результаті ускладнення пульпіту виникає періодонтит. Дане захворювання є запаленням тканин періодонта (кісткова тканина навколо зуба) при повній загибелі пульпи. Періодонтит характеризується сильним болем при натисканні на зуб, що набуває пульсуючий характер при розвитку гнійних уражень. При періодонтиті потрібне тривале і професійне лікування.

Цілі лікування періодонтиту в стоматологічній клініці «Перлина» в Сумах:

  • протизапальна терапія;
  • відновлення тканинних структур періодонта.

Лікування періодонтиту відбувається за допомогою ендомотора, яким обробляються пошкоджені ділянки. Сучасне обладнання нашої стоматологічної клініки дозволяє лікарю проводити професійну і якісну обробку уражених пульпітом ділянок, забезпечуючи відсутність бактерій перед пломбуванням.

Лікування хронічного періодонтиту потрібно більш тривале і складне, воно є індивідуальним підбирається нашими лікарями. Для збереження зуба дуже важливо вчасно розпізнати хворобу і призначити професійне лікування.

Неправильне або несвоєчасне лікування періодонтиту може призвести не тільки до видалення зуба, але і виникненню новоутворень всередині кістки, а також розвитку запальних і гнійних процесів.

 

Top