Лікування карієсу в м. Суми

Карієс – це найбільш часта проблема, яку вирішують в стоматологічній клініці «Перлина». Нашими стоматологами проводиться ефективне лікування, як легких стадій карієсу (пошкодженні емалі зуба), так і запущених (пошкодженні дентину і пульпи).

Найбільш часті причини карієсу:

  • недотримання або неправильна гігієна порожнини рота (нерегулярне чищення зубів);
  • порушення режиму харчування (зловживання солодким, незбалансоване харчування також призводить до карієсу);
  • спадкова схильність і анатомічні передумови;
  • захворювання шлунково-кишкового тракту.

В нашій стоматологічній клініці застосовуються 2 види лікування карієсу:

  • консервативний метод лікування карієсу або метод ремінералізації зубів (лікування без препарування);
  • оперативний метод лікування карієсу (видалення уражених тканин і пломбування).

Вибір методу лікування в нашій стоматологічній клініці залежить, перш за все, від ступеня ураження зуба карієсом.

На початкових стадіях карієсу стоматолог проводить процедуру ремінералізації зубів, яка не вимагає розтину зубної емалі, а спрямована на насичення уражених ділянок фтором і кальцієм.

Поверхневий і середній карієс також легко усуваються завдяки препаруванню або видаленню уражених тканин і подальшого пломбування. Усунення даного виду карієсу найчастіше навіть не вимагає анестезії.

Найсерйознішим і складним для лікування є глибокий карієс, так як ушкодження досягають не тільки емалі та дентину, а й зачіпають нерви і кровоносні судини. Лікування передбачає повне видалення каріозних тканин з пульпової камери і кореневих каналів з подальшим пломбуванням.

Види пломб в стоматологічній клініці «Перлина»:

  • пломби з фотополімерного матеріалу (дають можливість змоделювати необхідну форму і розмір маси, а потім надійно зафіксувати в порожнині);
  • пломби з склоіномірного цементу (мають високу міцність і стійкі до впливу зовнішніх факторів);
  • керамічні пломби (довговічні і не фарбуються з часом).

Реставрація зубів у Сумах

Високий рівень майстерності наших стоматологів, а також використання сучасних пломбувальних матеріалів дозволяють повністю реставрувати як форму і колір, так і функцію зубів. Художня реставрація дозволяє повністю реконструювати зубний ряд, або іншими словами, створити бездоганну посмішку.

Таке просте і звичне захворювання, як карієс, насправді таїть в собі безліч небезпек, так як при несвоєчасному лікуванні може призвести до серйозних запальних процесів і навіть до втрати зуба. Саме тому правильний вибір стоматологічної клініки є важливим для успішного лікування карієсу та інших стоматологічних проблем.

Top