Лікування дитячого карієсу

Лікування дитячого карієсу в Сумах

Карієс у дітей в зв’язку з низькою мінералізацією зубів розвивається більш стрімко, ніж у дорослих, тому існує високий ризик інфікування нерва. Іншими словами, чим швидше ви

зверніться за допомогою до дитячого стоматолога при виявленні перших ознак карієсу у вашої дитини, тим легше буде впоратися з захворюванням.

Методи лікування карієсу в дитячій стоматології «Перлина» в Сумах

Атравматичного лікування карієсу.

Лікування без застосування бормашини в нашій стоматологічній клініці можливо при початковій стадії карієсу. В цьому випадку дитячий стоматолог використовує методику фторування зубів, яка запобігає розвитку захворювання.

Пломбування.

При розвитку каріозного процесу необхідне видалення повалених поверхонь зуба з подальшим нанесенням пломби. У нашій дитячій стоматології ми застосовуємо сучасні безпечні матеріали для пломбування, які спеціально розроблені для ефективного лікування молочних зубів. В їх основу при необхідності можуть входити і лікувальні компоненти, які зміцнюють зуби.

Лікування пульпіту.

При пошкодженні запальним процесом тканин пульпи необхідне серйозне лікування, яке залежить від стадії захворювання.

На початковому етапі розвитку пульпіту в нашій дитячій стоматології застосовується біологічне лікування, яке полягає в приховуванні порожнини зуба і нанесенні на вогнище запалення спеціальної лікувальної пасти і подальшого пломбування, даний метод дозволяє зберегти пульпу зуба. При запущених стадіях потрібно часткове або повне видалення пульпи.

Лікування періодонтиту.

Найчастіше хвороба виникає як ускладнення пульпіту і карієсу. На вибір методики лікування в нашій дитячій стоматології впливає глибина ураження інфекцією тканин періодонта. Важливим рішенням, яке приймає дитячий стоматолог, є вибір між лікуванням і видаленням зуба. Дане рішення приймається на основі комплексу діагностичних процедур. Лікування періодонтиту у дітей хоч і схоже з його лікуванням дорослих, але все ж складніше. Перідонтіт у дітей проходить значно важче, загальний стан дітей при хвороби вимагає від стоматолога більш активних заходів щодо її усунення. Різниця також полягає в застосуванні спеціальних лікарських препаратів і пломбувальних матеріалів

Лікування кореневих каналів молочних зубів.

Лікування кореневих каналів в нашій дитячій стоматології проводиться під анестезією і передбачає розкриття порожнини зуба і пульповой камери. При пломбуванні використовується спеціальна  паста, яка розсмоктується, так як корені молочних зубів мають властивість розсмоктуватися з часом.

Top