Хірургічна стоматологія в м Суми

Хірургічна стоматологія в стоматологічної клініки «Перлина» в Сумах приходить на допомогу нашим пацієнтам при виникненні складних ситуацій.

В послуги хірургічної стоматології клініки «Перлина» входить:

  • Видалення зубів і атиповий видалення зубів мудрості.
  • Хірургія пародонту.
  • Видалення новоутворень порожнини рота.
  • Остеопластика.
  • Імплантація зубів.

Завданням хірургічних операцій в стоматології є, перш за все, збереження і відновлення зубів. Інноваційні технології і сучасні методи лікування, а також високий рівень діагностики дозволяють фахівцям стоматологічної клініки «Перлина» проводити видалення зубів лише в тих випадках, коли інші методи лікування вже не є ефективними. Треба визначити, що подібні випадки виникають тільки при ігноруванні пацієнтами больових відчуттів і несвоєчасному зверненні до стоматолога.

Велике значення для попередження видалення зубів відіграє також відвідування стоматолога в профілактичних цілях.

Особлива увага в стоматології посмішок «Перлина» в Сумах приділяється зубозберігаючим операціям:

Хірургія пародонту.

При лікуванні хронічного пародонтиту дуже часто застосовується клаптева операція. Дана хірургічна операція проводиться під місцевою анестезією. Клаптева операція проводиться з метою ліквідації пародонтальних кишень, зниження атрофії кісткових тканин і видалення патологічних тканин. Крім того, в стоматологічній клініці «Перлина» також при лікуванні пародонтиту використовується хірургічний кюретаж, який полягає в вичищення спеціальним інструментом зубоясневих кишень.

Видалення новоутворень порожнини рота.

Метод хірургічної операції для видалення новоутворень вибирається виходячи з їх характеру, місця розташування і обсягів. Найпоширенішими новоутвореннями порожнини рота є фіброма, папілома і радикулярная кіста.

Остеопластика.

Дана операція спрямована на заміщення кісткової тканини. Показанням для проведення остеопластики служать рельєфні пошкодження кістки в результаті травми. Крім того, остеопластика є профілактикою при видаленні зубів і необхідним заходом при підготовці до зубної імплантації. Операція дає можливість, як відновити цілісність щелепної кістки, так і повернути гарний зовнішній вигляд.

Top