Гігієна і профілактика

У стоматологічній клініці «Перлина» велика увага приділяється

профілактичним заходам, для проведення яких рекомендується відвідувати стоматолога не рідше ніж раз на півроку. Тільки щоденний і правильний догляд за порожниною рота, а також проведення регулярного комплексу спеціальних профілактичних заходів допоможе зберегти здоров’я, а також красу вашої посмішки.

Завданням гігієни є правильна домашня чистка зубів, спрямована на видалення нальоту, яка перешкоджає утворенню зубного каменю. Здавалося, що може бути простіше? Всі ми з раннього дитинства звикли чистити зуби. Але як показує досвід роботи стоматологічної клініки «Перлина» в Сумах, багато людей найчастіше неправильно доглядають за зубами і не приділяють гігієнічним процедурам належної уваги.

Профілактичні процедури в стоматологічній клініці «Перлина» в м. Суми

 • Ультразвукова чистка.

  Метод полягає у впливі спеціального приладу, який створює ультразвукові коливання, в результаті впливу яких на зубний наліт і відбувається повне очищення поверхні зуба. При проведенні процедури постійно подається спеціальна рідина, яка прибирає з пародонтальних кишень зубний наліт, а кисень, що виділяється з цієї рідини, дезінфікує пошкоджені місця.

 • Air-flow (видалення зубного каменю повітряно-абразивним методом).

  Даний метод полягає в повітряно-абразивному способі видалення нальоту і зубного каменю завдяки впливу розчину бікарбонату натрію (соди), води і стисненого повітря.

 • Полірування зубної емалі

  включає використання професійних паст, щіток і гумових чашок).

 • Ремініралізіруюча терапія

  полягає в покритті зубів спеціальним розчином, який містить фтор або кальцій з метою зменшення чутливості зубів, зміцнення структури емалі а також для профілактики утворення карієсу.

 • Навчальні заходи.

  Стоматологи клініки «Перлина» консультують щодо правильного підбору зубної щітки і проводять навчання основам правильного чищення зубів, які включають використання не тільки зубної щітки і пасти, а й зубної нитки та ополіскувача. Слід зазначити, що чищення зубів рекомендується проводити після їжі, а час процедури повинна становити не менше 3 хвилин. Крім того, слід почистити і наліт з язика, який також може служити причиною утворення карієсу. Також велике значення для забезпечення здоров’я зубів має правильно підібрана дієта.

Top