Семейная стоматология улыбок «Перлина» – это стоматологическая клиника в г. Сумы для всей семьи. «Перлина» предоставляет полный спектр стоматологических услуг, отдельно выделяя детскую и взрослую стоматологию.

Стоматологическая клиника «Перлина» находится в самом центре города Сумы. К нам удобно прийти всей семьей, так как мы эффективно распределим лечебные процедуры таким образом, чтобы сэкономить ваше время и семейный бюджет. Кроме того, пример родителей, это лучший способ сделать правильный уход за зубами и профилактические мероприятия привычным образом жизни ребенка.
Мы ориентированы на оказание стоматологических услуг для всех членов вашей семьи, так как имеем возможность принимать пациентов разных возрастов, и можем найти подход к каждому пациенту, исходя из ситуации и существующей проблемы.
В нашей стоматологической клинике “Перлина” вы получаете квалифицированные услуги, как лечащих врачей-стоматологов, так и узкопрофильных специалистов: ортодонта, имплантолога и др.
Данный вид диагностики играет большую роль при постановке правильного диагноза. Задача рентгена – показать скрытые области, или выявить то, что даже самый опытный врач не сможет увидеть при простом осмотре.
Наша стоматологическая клиника предоставляет в городе Сумы современные профессиональные методики по лечению и профилактике стоматологических заболеваний, в том числе и эндодонтию и пародонтологию.

Большинство наших пациентов – это семьи, с которыми мы давно знакомы и дружим. Особое внимание в стоматологической клинике “Перлина” мы уделяем самым маленьким пациентам, которые требуют высокого профессионализма, а также внимательного дружественного отношения и применения техник лечения без боли.
Стоматологическая клиника «Перлина» находится в самом центре города Сумы. К нам удобно прийти всей семьей, так как мы эффективно распределим лечебные процедуры таким образом, чтобы сэкономить ваше время и семейный бюджет. Кроме того, пример родителей, это лучший способ сделать правильный уход за зубами и профилактические мероприятия привычным образом жизни ребенка.
Подробнее




За долгие годы работы нашей стоматологической клиники в г. Сумы мы сформировали команду стоматологов высокого класса. Наши врачи постоянно совершенствуют и повышают свой профессиональный уровень, принимая участие в международных и украинских стоматологических конгрессах, съездах, а также других мероприятиях в сфере стоматологии. Все это дает нам возможность комплексно подходить к лечению стоматологических заболеваний и предоставлять вам широкий ряд услуг от лечения кариеса до проведения сложных узкоспециализированных процедур.
"Висловлюю подяку і найкращі побажання Вікторії Вікторівні за її «чарівні ручки."
"Спасибі Анастасії Віталіївні за дбайливе, і абсолютно безболісне лікування зуба. Було абсолютно не боляче під час лікування, і навіть після - зовсім ніяких хворобливих відчуттів, хоча зуб був настільки поганим, що в попередній клініці, наполягали на видаленні та встановлення моста. Тому інші зуби буду пломбувати тільки тут."
"Дуже вдячна співробітникам клініки за чудове обслуговування і увагу! Окреме Дякую Лілії Сергіївні за те, що з першої хвилини знайшла контакт з моєю дитиною і вилікували всі наші зубки! Коли твоя дитина йде кожен раз із задоволенням на прийом до стоматолога - це говорить багато про що! Успіхів вам і процвітання !!!"
"Дякую Віталію Вікторовичу за терпіння і прекрасну роботу, і, звичайно ж, за нову розкішну посмішку! Приємно була здивована увагою і турботою отриманими в клініці, протягом мого лікування. Буду рекомендувати своїм знайомим і друзям!"
"Найкраще в цій клініці - це прекрасні фахівці! Все як на підбір! Пройшла повний комплекс лікування: терапія, ортопедія, хірургія, результатом задоволена більш ніж! Дякую Вікторії Вікторівні, Віталію Вікторовичу та Денису В'ячеславовичу, а також Валентині Іванівні. Моя щаслива посмішка - це Ваших рук справа! Ще й ще раз - СПАСИБІ!"
"Величезне спасибі Лілії Сергіївні! Перше знайомство синочка з лікуванням пройшло на 5 +. Він із задоволенням ходить в клініку і зовсім не боїться."
"Хочу висловити подяку Валентині Іванівні! У професіоналізмі доктора переконуюся не перший раз! Під час вагітності випала пломба, медикаментозне втручання було небажано, але проблема була вирішена! Я не знаю іншого лікаря-стоматолога настільки грамотного і досвідченого! Не одна пломба НЕ відлетіла. Спасибі вам велике!!!"
"Спасибі прекрасним фахівцям вашої клініки! Над моїми зубками працювали Валентина Іванівна і Олег Володимирович, ви - справжні професіонали своєї справи. Бути у вас на прийомі - одне задоволення! Все було на найвищому рівні."
"Жахливо боялася видаляти зуб мудрості, але, завдяки чудовому фахівця, Орлову Денису В'ячеславовичу, все пройшло швидко, безболісно і якісно. Хочу сказати величезне спасибі лікаря, асистентам і всьому персоналу за професіоналізм, високу якість роботи, за підхід і турботу!"
"Уже вдруге приходжу на прийом до Анастасії Віталіївні і розумію, що візит до стоматолога - не так вже й страшно! Приємно приходити на прийом до лікаря, який не тільки хороший фахівець, а й привітний і уважний чоловік. Спасибі вам велике!"
"Відвідала Вашу клініку і була дуже приємно здивована повної і якісною консультацією Вашого персоналу, після чого прийняла рішення лікуватися саме у Вас. Була здивована, що за один візит пролікували відразу кілька зубів, і найголовніше - безболісно. Спасибі Валентині Іванівні!"
"Величезне спасибі персоналу клініці і окремо Валентині Іванівні! Вже більше 5 років вся наша сім'я із задоволенням лікуватися у вашій клініці. Завдяки керівництву Валентини Іванівни, розумієш, що все працює злагоджено і продумано до дрібниць. Хочеться наголосити на тому, з якою турботою, увагою і переживанням вона ставитися до кожного пацієнта. У вас золоті ручки і серце. Успіхів вам, здоров'я, благополуччя."
"Дуже вдячна всій команді лікарів та допоміжній команді із центра «Перлина» за лікування та надання послуг обслуговування мене та Борика О.М., а також за наданий хороший настрій і так, як ми з іншого міста Тростянець, з розумінням поставились до нас. Наснаги вам та здоров’я! Дякую!"
"Дякую за добре ставлення і надану лікування доктору Лілії Сергіївні! Тепер я можу сміливо сказати, що не боюся стоматологів! Доктор грамотно і ввічливо розповідала про свої дії під час лікування, що для мене важливо, питала, як я переношу анестезію, час від часу цікавилася моїм самопочуттям. Кожен прийом проходив гладко і безболісно. Величезне їй спасибі і побільше щасливих пацієнтів!"
"Я потрапив в цю клініку випадково, за порадою знайомого. Залишився дуже задоволеним і ставленням і роботою лікарів. Рекомендую."
